Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Maršálkovo lněné utěrky

Ponořte se do luxusu s našimi vyjímečně savými utěrkami z nejjemnějšího lněného plátna s vysokou gramáží 250 g/m2. Každý kousek je ručně vyroben s pečlivostí, důrazem na detail a s láskou v srdci malebných Oderských vrchů, blízko místa mého narození, přáteli Lucií a Janem.

Skladem (>5 ks)
Kód: 99
1 200 Kč
Kategorie: Sortiment

V dárkovém balení najdete hned tři elegantní kusy v barvách krémové, kouřově šedé a královské modré. S velikostí 65 * 50 cm vám naše utěrky poslouží po celou věčnost. Len stárne do dokonalé krásy, stává se savějším s každým použitím a má samočistící schopnost. Životnost lněných utěrek předčí bavlnu až desetkrát!

Přírodní hypoalergenní len je odolný vůči nečistotám, prachu, plísním, bakteriím i virům. Jeho hladká vlákna jsou silná, pevná a odolná vůči mechanickému poškození. Při praní se neničí a zůstává tvarově stabilní. Jeho pěstování je šetrné k životnímu prostředí – bez hnojiv, pesticidů a s minimálním využitím vody a chemikálií. 100% organický a kompostovatelný materiál, který využívá celou rostlinu od semínek až po zbylou slámu.

Pro zachování kvality doporučujeme prát naše lněné utěrky maximálně na 60°C a bez aviváže. Len rychle schne, takže sušička není potřeba a naopak, žehlit je můžete bez obav.

Zpět do obchodu