Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Maršálkovo mísa Mason Cash

Mísy nejen na těsto z britské kameniny Mason Cash, kolekce “In the Meadow Maršálkovo”. Středně velká a velká mísa v tmavomodré námořnické barvě, s motivem lučního kvítí a tulipánů. Objem menší je 2 litry a velké 2,7 litrů. Speciální kolekce v limitované sérii, pomocí které vám chci představit srdcovky své kuchyně.
 
Varianta
Možnosti doručení
Předprodej (>5 ks) Předprodej (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 97/26 97/24 Zvolte variantu
1 249 Kč 1 049 Kč od 1 049 Kč
Kategorie: Limitka

Mísa na těsto Maršálkovo Mason Cash, kolekce In the Meadow, dekor tulipány, barva námořnická modrá, objem 2 l a 2,7 l

S ohledem na 2 l nebo 2,7 l v této míse připravíte dávku těsta nebo v ní ušleháte ručním šlehačem sníh či šlehačku. Mísa je ozdobena reliéfem, na kterém jsou vyobrazené kvetoucí tulipány a luční květy tak, aby vše zapadalo do konceptu kolekce In the Meadow.
Užijte si pečení s ikonou, jejíž tradice výroby sahá až do roku 1901, kdy hrnčířství Mason Cash vytvořilo historicky první zadělávací mísu, jejíž tvar a provedení odolaly zubu času a naopak se staly designovou klasikou. Nechte do své kuchyně proniknout rozkvetlou louku a Genius loci anglického originálu, květinovou eleganci kolekce vyznačující se reliéfy květin.

  • vhodné do myčky nádobí
  • vhodné do mikrovlnné trouby
ptmar3925 (Vlastní)

Maršálkovo v kolekci In the Meadow Mason Cash

  • Co znamená Maršálkovo? Jedná se o nový projekt spolupráce jedné z předních osobnosti české kulinární scény, jednoho z porotců soutěže Peče celá země, fenomenálního cukráře Josefa Maršálka se společností Potten & Pannen-Staněk.
  • A proč vlastně? Miloš a Pavel Staňkovi a Josef Maršálek jsou dlouholetými přáteli. Společně se rozhodli vytvořit kolekci výjimečného kuchyňského nádobí a doplňků, které jsou nezbytné pro práci cukráře. S ředitelkou Gourmet Academy, Martinou Muldoon, pak společně vytvořili seznam klíčových kousků pro vášnivé cukráře, propojujících český Superbrand Potten & Pannen-Staněk a Maršálkovo.

Josef si multifunkční, robustní a přitom esteticky dokonalé mísy, představující jeden ze symbolů staré dobré Anglie zamiloval při své pobytu v lázeňském městě Bath i následném životě a práci v Londýně. Po návratu do Čech si jich několik pořídil, jsou od té doby nedílnou součástí jeho kuchyně a nedá na ně dopustit. Znáte je z Peče celá země, Cukrárny u Josefa, Kluků v akci a také z Buchet po ránu; existují v různých designech, velikostech a barvách.  

  • A co o kolekci Maršálkovo říká sám Josef?

"Tímto mi dovolte vám představit první kousek této spolupráce, na kterou jsem opravdu hrdý. Kameninové mísy Mason Cash, kolekce In the Meadowv limitované edici a originální barvě královské modři, vyrobené exkluzivně pro vás. Jsou k dispozici ve dvou velikostech a jsou ideální pro těsto, krém, ovoce nebo květiny. Toto spojení značek mi umožňuje otevřít mou vlastní kuchyni v jižních Čechách vám všem. Prosím, ciťte se v ní jako doma."

S úctou, Josef

Zpět do obchodu