Při nákupu nad 3 000 Kč získáte tento dárek

Limitovaná edice nádobí

Maršálkovo limitka mísy Mason Cash

 

Moje limitka

Má limitovaná edice kolekce Mason Cash, kterou vám přináším ve spolupráci s firmou Potten Pannen Staněk, se tak stává nejen svědkem vašich kulinářských umění, ale i stylovým prvkem, který povýší každou kuchyň. Přidáte-li k tomu luxusní anglický design, získáte mísu, která je funkční stejně jako dekorativní. Kousek, který nutně potřebujete.

 

Co je to?

Počátky značky, pod kterou se prodává přepychová anglická kamenina, sahají k hrnčířství v městečku Church Gresley, ležícím na počátku 19. století v samém srdci anglického keramického průmyslu. Z města bylo blízko jak ke zdrojům suroviny, tak ke zdroji paliva, nutného pro vypalovací pece, a navíc mělo perfektní transportní polohu.

 

Mason Cash = kousky staré Anglie, které prostě musíte milovat

Osobně jsem si tyto multifunkční, robustní a přitom esteticky dokonalé mísy, představující jeden ze symbolů staré dobré Anglie, zamiloval při svém pobytu v lázeňském městě Bath i následném životě a práci v Londýně. Po návratu do Čech jsem si jich několik pořídil, od té doby jsou nedílnou součástí mé kuchyně a nedám na ně dopustit. Znáte je z pořadů Peče celá země, Cukrárny u Josefa, Kluků v akci a také z Buchet po ránu. Tohle spojení značek mi umožňuje otevřít mou vlastní kuchyni v jižních Čechách vám všem. Prosím, ciťte se v ní jako doma. Váš, Josef 💙

 
Zpět do obchodu