Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Zemitý Oud

Agarové dřevo oud má silnou a bohatou vůni, která je dřevitá, kořenitá a exotická, je jednou z nejdražších ingrediencí v parfémech. Toto dřevo pochází z Agarovníku, stromu rostoucího především v Indii a jihovýchodní Asii. Dodává parfémům hloubku, trvanlivost a bývá spojován s luxusem a mystikou. V kombinaci s dalšími ingrediencemi vytváří smyslnou maskulinní orientální vůni, která je vyvážená a komplexní.

  • Vrchní tóny: pivoňka, růže
  • Střední tóny: ambra, hřebíček, ořechy a smetana
  • Základní tóny: agarové dřevo oud, čokoládové pralinky, vanilka
Skladem (>5 ks)
Kód: 76
950 Kč
Kategorie: Sortiment

Maršálkovo svíčky

Maršálkovo svíčky nejsou jen tak obyčejné svíčky pro chladné, sychravé večery. Tyto v sobě skrývají ty nejčistší vzácné ingredience v kombinaci s mými oblíbenými parfémy a vůněmi. Jsou inspirovány světem cukrařiny a zážitky z mých cest kolem světa. Jejich opulentní aroma vás překvapí svou komplexností, zahřeje, vrátí zpět do těch nejpříjemnějších momentů v životě, silně ovlivní emoce a náladu. Světlo svíček pomáhá relaxovat, odpočívat a cítit se dobře, působí romanticky a vytváří intimní atmosféru.
 
Vyrobili jsme je pro vás z čistého kokosovo-sójového vosku, bez palmového oleje, pesticidů, herbicidů a živočišného vosku. Jsou ve skle s dřevěným, pomalu hořícím knotem z ovocných stromů, jenž při hoření vydává velmi charakteristické uklidňující praskání, které známe z dětství, když jsme si nad ohněm opékali něco dobrého třeba k večeři. Svíčky jsou opatřeny dřevěným víčkem, aby vzácný parfém nevyprchal. Délka hoření je minimálně 40 hodin. Svíčky jsme vyrobili ručně v Česku ve společnosti Moje Velas.
 
Výjimečná limitovaná edice pro vás, vaše blízké a přátele, pro všechny drahocenné příležitosti.
  • Rozměr svíčky: 9 cm výška bez víčka,
  • Průměr: 8 cm
  • Hmotnost: 560 g
Zpět do obchodu