Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Maršálkovo luxusní svíčky

Maršálkovo luxusní svíčky

Vůně a cukrařina patří neodmyslitelně k sobě, Protože cukrařina bez vůně je jako jídlo bez chuti. Nápad na vlastní řadu výrazně aromatických svíček jsem nosil v hlavě řadu let.

Svíčky

 

Jak to vzniklo?

Vůně a cukrařina patří neodmyslitelně k sobě, protože cukrařina bez vůně je jako jídlo bez chuti. Nápad na vlastní řadu výrazně aromatických svíček jsem nosil v hlavě řadu let. Chtěl jsem, aby kombinovaly mé milované parfémy a ingredience, bez kterých není možno péct. Miluju na nich to uklidňující světlo, opojnou vůni i lehké praskání dřevěného knotu. Uvádí mě do absolutního klidu. Představte si, že díky mým svíčkám můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky a prozkoumat svět v úplně novém světle. Přenesou vás do babiččiny kuchyně, kde jste trávili dětství, s vůní právě z trouby vytažených máslových koláčů,  na louku, kde se budete cítit jako v ráji, obklopeni vůní čerstvé trávy, květin nebo vzácného dřeva. Nebo do vaší oblíbené dovolenkové destinace a obchodů s parfémy. Ať už si chcete u zapálené svíčky vychutnat svůj oblíbený nápoj, přečíst novou kapitolu z knihy či objevit netušené smyslové zážitky, Maršalkovo exkluzivní svíčky jsou tady jen pro vás.

 

Není to jen svíčka

Maršálkovo svíčky nejsou jen tak obyčejné svíčky pro chladné, sychravé večery. Tyto v sobě skrývají ty nejčistší vzácné ingredience v kombinaci s mými oblíbenými parfémy a vůněmi. Jsou inspirovány světem cukrařiny a zážitky z mých cest kolem světa. Jejich opulentní aroma vás překvapí svou komplexností, zahřeje, vrátí zpět do těch nejpříjemnějších momentů v životě, silně ovlivní emoce a náladu. Světlo svíček pomáhá relaxovat, odpočívat a cítit se dobře, působí romanticky a vytváří intimní atmosféru. Vyrobili jsme je pro vás z čistého kokosovo-sójového vosku, bez palmového oleje, pesticidů, herbicidů a živočišného vosku. Jsou ve skle s dřevěným, pomalu hořícím knotem z ovocných stromů, jenž při hoření vydává velmi charakteristické uklidňující praskání, které známe z dětství, když jsme si nad ohněm opékali něco dobrého třeba k večeři. Svíčky jsou opatřeny dřevěným víčkem, aby vzácný parfém nevyprchal. Délka hoření je minimálně 40 hodin. Svíčky jsme vyrobili ručně v Česku ve společnosti Moje Velas. Výjimečná limitovaná edice pro vás, vaše blízké a přátele, pro všechny drahocenné příležitosti.

 

Jak pečovat o svíčku, aby Vám dělala radost co nejdéle?

Vosk nechte vždy rozehřát až do krajů skleničky, svíčka tak bude hořet rovnoměrně a déle vydrží. Svíčku nepalte déle než 4 hodiny. Po opětovném zatuhnutí vosku odlomte opálený knot opatrně prsty a dejte pozor, aby vám opálené dřevo nespadlo do vosku. Vosk se může při opětovném hoření svíčky zabarvit do krémova. Přírodní vosky hoří až o 50% déle než parafín. Jsou z obnovitelných zdrojů, mají delší a čistší hoření.

 
Zpět do obchodu