Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Dekadentní Ambra

Ambra je přírodní složka parfémů, která má bohatou a exotickou vůni. Vzniká v trávicím traktu kytovců rodu Physeter. Při velkém štěstí ji můžeme ve formě kusu voskové hmoty nalézt při pobřeží moře. Parfémům dodává hloubku, teplý a smyslný charakter. Vůně ambry je často popsána jako dřevitá, kožená, sladká a trochu pudrová. V kombinaci s dalšími ingrediencemi vytváří smyslnou, nasládle teplou a přitažlivou vůni, která je romantická a dekadentní.

  • Vrchní tóny: bergamot, hloh, růže z Damašku
  • Střední tóny: fialka, ylang-ylang, geránium
  • Základní tóny: santalové a cedrové dřevo, ambra
Skladem (>5 ks)
Kód: 75
950 Kč
Kategorie: Sortiment

Maršálkovo svíčky

Maršálkovo svíčky nejsou jen tak obyčejné svíčky pro chladné, sychravé večery. Tyto v sobě skrývají ty nejčistší vzácné ingredience v kombinaci s mými oblíbenými parfémy a vůněmi. Jsou inspirovány světem cukrařiny a zážitky z mých cest kolem světa. Jejich opulentní aroma vás překvapí svou komplexností, zahřeje, vrátí zpět do těch nejpříjemnějších momentů v životě, silně ovlivní emoce a náladu. Světlo svíček pomáhá relaxovat, odpočívat a cítit se dobře, působí romanticky a vytváří intimní atmosféru.
 
Vyrobili jsme je pro vás z čistého kokosovo-sójového vosku, bez palmového oleje, pesticidů, herbicidů a živočišného vosku. Jsou ve skle s dřevěným, pomalu hořícím knotem z ovocných stromů, jenž při hoření vydává velmi charakteristické uklidňující praskání, které známe z dětství, když jsme si nad ohněm opékali něco dobrého třeba k večeři. Svíčky jsou opatřeny dřevěným víčkem, aby vzácný parfém nevyprchal. Délka hoření je minimálně 40 hodin. Svíčky jsme vyrobili ručně v Česku ve společnosti Moje Velas.
 
Výjimečná limitovaná edice pro vás, vaše blízké a přátele, pro všechny drahocenné příležitosti.
  • Rozměr svíčky: 9 cm výška bez víčka,
  • Průměr: 8 cm
  • Hmotnost: 560 g
Zpět do obchodu