Při nákupu nad 3 000 Kč tento dárek

Valentýnské čokolády

Tohle je velmi limitovaná a exkluzivní edice ovocných čokolád, které byly vyrobeny speciálně pro období sv. Valentýna.

Jsou opravdovým klenotem, který je dostupný pouze ve velmi omezeném množství. Ctíme zásady pro udržitelnost a spravedlivý obchod. Používáme pouze kakaové boby z plantáží malých farmářů, které jsou pěstovány bez použití chemických hnojiv a pesticidů.

Zapojili jsme se do programu fairtrade, který zajišťuje spravedlivé pracovní podmínky a odpovídající mzdy pro farmáře a pracovníky na plantážích. Šetříme planetu a pomáháme s bojem proti chudobě. Každý, kdo se podílí na výrobě této čokolády, dostane spravedlivou odměnu za svou práci. Obal je plně kompostovatelný. Při výrobě jsme použili ty nejlepší ingredience a kde možno, tak v bio kvalitě.

Pečlivě jsme vybrali kakaové boby, stejně tak mrazem sušené ovoce a ostatní ingredience pro unikátní chuťový profil, kde každé sousto je malou explozí chutí, která vás přenese do světa luxusu a rozkoše.

emm2
185 Kč / ks

Aromatická bílá obsahuje 44 % kakaového másla z Peru, přes 15 % malin, sušené mléko, třtinový cukr, parfém z damašské růže a tonku fazoli.

Kód: 89
emm1
185 Kč / ks

Komplexní chuť kyselé mučenky, jemné tóny smetany a medu. Obsahuje 52 % kakaových bobů, které vyrostly v Dominikánské republice.

Kód: 88
2 položek celkem
Zpět do obchodu